Raymarine w FAQ do Micro Kompas

• Jaka jest żywotność baterii w moim Kompas Micro Tacktick?
• Czy moja Tacktick Kompas Micro być na półkuli południowej?
• kładę moją łódź na zimę. Co to jest najlepsze, co zrobić z moimi Micronet instrumentów?
• Jakie są korzyści z Tacktick precyzji cyfrowy kompas?
• Co się stanie, jeśli mój Tacktick Kompas Micro nie pozostanie na?
• Jak ładować baterię w moim Kompas Micro Tacktick?
• Mój Kompas Micro nie jest dając mnie poprawne odczyty?
• Czy moje Tacktick pływak Compass Micro?
• Co się stanie, jeśli mój Tacktick Kompas Micro nie pozostanie na?
• Czy mogę używać Micro Kompas do nawigacji?
• Czy moja praca Tacktick Kompas Micro w nocy?
• Moje Tacktick Micro grzechotki Compass lub dźwięki, jak gdyby miało wodę w środku?
• Czy moje Tacktick Kompas Micro wodoodporny?
• Co się stanie, jeśli mój Tacktick Kompas Micro nie chce się włączyć?
• Czy moje wyświetlacze ponownie naładować akumulator, nawet jeśli są wyłączone?

Jaka jest żywotność baterii w moim Kompas Micro Tacktick?
Bateria jest bateria litowa specjalista, który nie ma pamięci i dlatego potrwa żywotność Kompas Micro Tacktick.

Czy mój Tacktick być na półkuli południowej?
Tak. Nie ma ustalonego się wymagane. W fluxgate jednostki kompas zainstalowane w Tacktick Micro Devices Compass działać prawidłowo na całym świecie. Brak regionalne zmiany zostaną wprowadzone i Tacktick Micro odczyty kompasu będą dokładne świecie.

Kładę moją łódź na zimę. Co to jest najlepsze, co zrobić z moimi Micronet instrumentów?
Najlepiej jest, aby zapewnić, że wszystkie bezprzewodowe elementy systemu Micronet są w pełni naładowane przed zapisaniem na zimę. Jeśli nie ma wystarczającej ilości światła słonecznego do ładowania Wyświetlacze następnie podłączyć 9-24V do zacisków ukrytych za małego panelu z tyłu ekranu i pozostawić na 12 godzin. Upewnij się, że zasilanie zostało odcięte, do Hull i nadajników NMEA na 12 godzin przed LAYUP. Jeśli maszt jest zdjęty na zimę to najlepiej usunąć przetwornika wiatru, aby uniknąć uszkodzenia. Sprawdź na zewnątrz urządzenia jest czysty i spłukać czystą wodą, a następnie dokładnie osuszyć przed składowaniem w bezpiecznej odległości. Wszystkie elementy mogą być przechowywane na statku lub w domu w okresie zimowym.

Jakie są korzyści z Tacktick Micro Compass?
Tacktick Micro Compass są precyzyjne, lekki i łatwy do odczytania, dzięki czemu można spędzać mniej czasu patrząc na kompas, a więcej myślenia poprzez taktyki. Są również przenośne i proste w instalacji, dzięki czemu można zabrać Tacktick Micro Kompas z łodzi i szybko skonfigurować do taktycznego wyścigów.

Co się stanie, jeśli mój Tacktick Kompas Micro nie pozostanie na?
Poziom naładowania akumulatora może być niski. Wszystkie Tacktick Micro Instruments Compass posiada wskaźnik stanu baterii, to pokazuje, jak wiele godzin obsługi Twój Tacktick Micro Kompas ma bez światła słonecznego. Jeśli po włączeniu urządzenia na baterii jest niski trzeba ładować baterie patrz ładowania mój instrument. Alternatywnie, jeżeli urządzenie jest w lewo i elektronika nie widzę zmiany w danych, a następnie wyłączy się automatycznie, aby oszczędzać energię. Nie stanie się to na morzu, ale stanie się, jeśli urządzenie jest w lewo w domu.

Jak ładować baterię w moim Kompas Micro Tacktick?
Aby osiągnąć najlepszy czas ładowania, należy umieścić Tacktick Micro Kompas dokładnie w stosunku do słońca, upewniając się, że bateria słoneczna jest prostopadła do południowego słońca, oraz że urządzenie jest umieszczone na zewnątrz. Dla baterii całkowicie płaskiej Tacktick Micro Kompas należy pozostawić na słońcu przez 4-5 dni.
Jeśli nie masz odpowiedniego poza lokalizacją, a następnie upewnij się, że kryty wybrana strona ma bezpośredni słońcu, przez co najmniej 10 godzin w ciągu dnia i uniknąć przyciemnione szyby szklane. Upewnij ogniwo słoneczne jest pod kątem prostym do południowego słońca.
Nawet w pochmurną pogodę, jeśli umieścić ogniwo słoneczne jak wyżej, przez 5 dni, a następnie należy osiągnąć ładunek wystarczający aby ukończyć wyścig weekendy.
Bateria godziny wskazany po włączeniu zasilania zależy od temperatury i daje sztucznie wysoki odczyt po naładowaniu. Dla prawdziwego czytania zawsze pozwalają Tacktick Micro Kompas do ostygnięcia przed włączeniem, aby zobaczyć stan baterii naładowania.
Naładowania jest wyświetlany zaraz po włączeniu zasilania z jednostki wykazujące “bat” w jednym oknie, a liczba godzin pracy pozostałych w drugiej.

Mój Tacktick Kompas Micro nie jest dając mnie poprawne odczyty?
Jest zamontowany Tacktick Micro Kompas w czystym i pionowej powierzchni?
Chociaż fluxgate kompas będzie działał dokładnie do kątów 20 stopni po każdej stronie pionowej urządzenia powinny być montowane pionowo, aby umożliwić mu na skuteczne działanie, gdy łódź uzdrawia w normalnych warunkach żeglugi.
Czy Tacktick Micro Kompas zamontowany w czystym miejscu, tzn. bez innych magnetycznych elementów (glass ball kompas, każda stal, instrumenty etc tarcze).
Nie przewiduje się odszkodowania lub zakład instalacyjny w Tacktick Micro Kompas jak to jest przeznaczone przede wszystkim dla rynku małych łodzi, gdzie będzie montowany w pusty obszar, wolny od zewnętrznego magnetycznego wpływu.
Jeśli Tacktick Micro Kompas daje błędne odczyty to będzie użyteczne sporządzenie notatki odczytów oczekiwanych i rzeczywistych przed skontaktowaniem się z pomocą techniczną.

Czy mój Tacktick pływak Kompas Micro?
Tak. Ze względu na lekkiej konstrukcji wagi i objętości powietrza uwięzionego wewnątrz szczelnej obudowie Tacktick Micro Kompas będzie unosić.
To chyba warto ćwiczyć swojego człowieka za burtę wiercić jeśli kiedykolwiek Tacktick Micro Kompas nie upadnie do wody i na pewno każda forma zużycia lub uszkodzenia podstawki lub uchwytu montażowego należy załatwić przed Tacktick Micro Kompas sama idzie na pływać.

Co się stanie, jeśli mój Tacktick Kompas Micro nie pozostanie na?
Tacktick Micro Compass posiada wskaźnik stanu baterii, to pokazuje, jak wiele godzin obsługi Twój Tacktick Micro Kompas ma bez światła słonecznego. Jeśli po włączeniu Tacktick Kompas Micro na baterii jest niski trzeba naładować akumulator, patrz FAQ ładowania mój instrument. Alternatywnie, jeżeli urządzenie nie jest w ruchu to automatycznie zamknięty. To nie stanie się w morzu.

Czy mogę używać Micro Kompas do nawigacji?
Ponieważ nie istnieje żadna rekompensata dla lokalnych odchyleń w Tacktick Micro Kompas to nie jest zalecany do stosowania nawigacji. Mistrz i Micronet zakresy mogą być korygowane za pomocą ich wbudowany oprogramowania i mogą być wykorzystywane do nawigacji.
Tacktick Micro Kompas jest przeznaczony do stosowania jako taktyczny kompas pomóc Ponton żeglarzy zmiany wiatru miejscu i zwiększyć zawietrznej wydajności. Ponieważ Tacktick Micro Kompas jest zwykle wyposażony do łodzi bez kolorowych elementów metalowych i tym trybie wykorzystuje różnicę w kompasu określić wiatr przesuwa nie jest konieczne, aby poprawić kompas dla lokalnych odchyleń. Umożliwienie urządzenie do przechowywania takich informacji mogłoby również Tacktick Kompas Micro nielegalne w wielu przepisach klasowych.
Czy moja praca Tacktick Kompas Micro w nocy?
Tak to będzie, ale nie ma obiektu podświetlenie Tacktick Micro Kompas to zewnętrzne źródło światła będzie konieczne. Pełni naładowana Tacktick Micro Kompas będzie działać przez około 200 godzin bez światła słonecznego.
Master Race ma podświetlenie (3 poziomy), aby pomóc w żeglarstwie noc i Micronet gama wyświetlaczy mają podświetlenie.

Moi grzechotki Micro Tacktick Compass lub dźwięki, jak gdyby miało wodę w środku?
Fluxgate kompas w Tacktick Micro Kompas jest wypełniony olejem, które sprawia, że ​​ten hałas.

Czy moja Tacktick Kompas Micro wodoodporny?
Tak. Wszystkie Tacktick Micro wyświetlacze Compass są wodoodporne. Zatapialna do 32.8ft (10m), choć Tacktick Micro Kompas będzie unosić. W przeciwieństwie do wielu innych morskich elektroniki instrumenty Tacktick Micro produktów Compass są w pełni uszczelnione i może być zanurzony na głębokości 32.8ft (10m). Istnieją doniesienia wyświetlaczy przepada za burtę, a następnie pobierane przez nurków później kilka dni później do wprowadzenia z powrotem na pokład jeszcze działa.
Zaleca się, aby przetworniki kadłuba i prędkości / Głębokość Pods znajdują się w obszarach w taki sposób, że na statku nie są na bezpośrednie strumieniem wody.
Co się stanie, jeśli mój Tacktick Kompas Micro nie chce się włączyć?
Twoja Tacktick Micro Compass prawdopodobnie wymaga ładowania, umieścić Compass Tacktick Micro w pełnym słońcu na parapecie.
Bright Sun: 2 dni
Pochmurne dni: 5 dni
Nudnych dni: 10 dni
Nie jest możliwe, aby naładować akumulator z elektrycznym oświetleniem – światło słoneczne musi być używany

Czy moja Tacktick Micro Compass ponownie naładować akumulator, nawet jeśli są wyłączone?
Tak. Wszystkie baterie będą pobierane, gdy wyłączona, niezależnie od tego, czy są wyświetlacze lewej w świetle dziennym lub Hull / NMEA przetworników pozostało podłączone do zewnętrznego źródła zasilania.